Pall-Ex Romania angajeaza stivuitorist

  1. Acasă >
  2. Cariere >
  3. Pall-Ex Romania angajeaza stivuitorist pe timp de zi pentru Sibiu

Pall-Ex Romania angajeaza stivuitorist pe timp de zi pentru Sibiu

RESPONSABILITATI:

  • Descărcarea, încărcarea și manipularea mărfurilor paletizate
  • Utilizarea corectă a stivuitorului
  • Respectarea normelor ISCIR

CERINTE:

  • Bune abilități de comunicare și relaționare
  • Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor
  • Autorizație de stivuitorist eliberată de ISCIR
  • Experiența relevantă pe o poziție similară (constituie un avantaj)

CE OFERIM:

  • Salariu net lunar: 2100 RON la care se adauga 300 RON bonus
  • Bonuri de masa in valoare de 300 RON lunar.
  • Asigurare medicală privată.

Programul de lucru este de luni pana vineri, in doua schimburi, 07:00 – 15:30; 11:30 – 20:00

Trimite-ne CV-ul tău sau contactează-ne la numărul de telefon 0269.202.222, de luni până vineri, în intervalul orar 8:00-17:00 sau pe email office@pallex.ro .