Pall-Ex România angajează stivuitorist

  1. Acasă >
  2. Cariere >
  3. Pall-Ex România angajează stivuitorist pe timp de noapte pentru Bacău

Angajăm stivuitorist schimb de noapte pentru depozitul nostru din BACĂU!

Responsabilități principale: descărcare și încărcare marfă paletizată, sortare, scanare și etichetare marfă, activități generale administrative specifice unui depozit.

Cerințe principale: autorizație ISCIR pentru calificarea de stivuitorist, experiență de lucru pe stivuitor cu lame frontale.

Program de lucru:  începere de la ora 20:00. Ora estimată finalizare schimb de lucru - 04:00.

Pachet salarial: salariu format din parte fixă și bonus de performanță, cu spor de noapte inclus, plătibil la dată fixa, fără niciun fel de întârzieri, 2.800 ron, tichete de masă în valoare de 20 ron/zi (impozit plătit de angajat), , bonus de vechime, al 13-lea salariu, bonus de recomandare colegi noi.

Alte beneficii: decontare transport la și de la locul de muncă în limita unei sume fixe, asigurare medicală privată, contract de muncă pe perioadă nedeterminată, program de lucru de luni până vineri.

Locație depozit: Calea Moinești nr. 32, Bacău.

Contactează-ne la: hr@pallex.ro și/sau 0734 701 449.